Компанія GoodLuck надає послуги з виробництва та встановлення пластикових вікон.

Види комплексних рішень від GoodLuck

  • Власникам квартир. Натяжні стелі під ключ для житлових приміщень в багатоповерхових квартирах, приватних будинках, котеджах і літніх будиночках загальною площею до 100 м.кв. Особливість: виїзд мобільного офісу додому до клієнта для підписання договору, готовність роботи на об'єкті від 24 годин після підписання договору, спеціальна послуга "відкладений монтаж". Ідеально підходить клієнтам з напруженим робочим графіком.
  • Оптовими замовникам. Установка натяжних стель для приміщень ресторанного, торгового, суспільного і офісного призначення понад 100 м.кв. Особливість: спеціальні цінові пропозиції, ексклюзивні дизайнерські рішення, швидке оформлення документів, офіційні гарантії, вигідне узгодження графіків монтажів.
  • Архітекторам та Підрядникам. Продаж готових комплектів для монтажу натяжних стель дилерам і приватним майстрам. Зміст монтажного комплекту: полотно, кріпильний профіль, декоративне оздоблення для периметра, кріпильні витратні матеріали - опціонально. Надійна консервація полотна, зручна оплата і швидка доставка кур'єрськими службами, індивідуальні умови співпраці.