Натяжні стелі - щось більше, ніж обробний матеріал. У дизайнерському виконанні це предмет розкоші і показник матеріального добробуту, прикраса інтер'єру, яким власник буде пишатися. Якщо Ви очікуєте, що новий стеля не буде банально плоским і однотонним, то перетворите його на витвір мистецтва разом з Наталією Тарасової, дизайнером-проектувальником натяжних стель GoodLuck.

Натяжна стеля

Що таке авторський дизайн натяжних стель GoodLuck

Коли ми робимо стелі з авторських дизайн-проектам, то вони виходять за рамки звичайних площин з чотирма кутами, які прийнято оцінювати за фіксованою ціною за метр квадратний. Як правило, такі стелі стають частиною елітних інтер'єрів з дизайнерськими меблями, аксесуарами та оздоблювальними матеріалами VIP-класу. І тому крім звичних критеріїв оцінки якості стелі по виду покриття і квадратурі ми надаємо великого значення таким характеристикам.

Якість матеріалів

Авторський дизайн натяжних стель GoodLuck — круглі, прямокутні, хвилеподібні і ступінчасті конструкції 500 відтінків і візерунків. Тому для авторського дизайну натяжних стель ми використовуємо бельгійську плівку ПВХ PTMC, вставку і профіль Готика 6 видів, світлотехніку Feron, перфоратори Hilti, газові гармати і безпечні композитні балони Master.

Ми ретельно підбираємо пожежобезпечні, міцні матеріали, щоб встановлювати натяжні стелі за 4-12 робочих годин без пилу і ризику пошкодити іншу обробку в приміщенні.

Натяжні стелі GoodLuck використовують мінімум 15 років, тому що ми користуємося тільки німецькими, бельгійськими французькими інструментами і будматеріалами.
конфігурація

  •  Хвиля. Хвилеподібний вигин поверхні стелі виглядає, як піщане дно водойми наприклад. Такий ефект використовують, щоб посилити візуальне вплив при створенні морської тематики в дизайні інтер'єру. Ще, щоб створити морський інтер'єр, хвилеподібні стелі підсвічують зсередини LED-стрічкою і наносять на них фотодрук.
  • Конуси. Опуклими або утопленими в площині стелі. Виглядає така конструкція екстравагантно і привабливо, змушуючи гостей "зависнути" біля цієї нескінченної воронки. Разом з утопленими конусами дизайнери використовують фотодрук з нескінченністю. Вершину конуса натяжної стелі вінчає світильник, відповідний по стилю інтер'єру. Рекомендується встановлювати в кімнатах з висотою стін вище 3 м
  • Арка. Округлий або куполоподібний стелю - заслуга арочного кріплення каркаса. Профіль для арочного стелі закріплюють по дузі, вершина якої на 3-5 см нижче базового стелі, а кінці опускають на 8-12 см. Цей прийом вигідно виглядає в приміщеннях з висотою стін нижче 2,7 м., Тому що візуально піднімає рівень стелі .
  • Накладні фігури. Це виступаючі в площині стелі геометричні фігури. Популярні фігури - півкола і кола, кільця і ​​півкільця, краплі, ромби, прямокутники і квадрати.
  • Багаторівневі конструкції. Це ступінчасті виступи площині, які звично називають коробом, консоллю або дворівневим стелею. Ми встановлюємо круглі, прямокутні, хвилеподібні короба за власною технологією без гіпсокартону.
  • з використанням кольорових з використанням кольорових
Колір полотна визначає сприйняття стелі і всього інтер'єру кімнати. Тому про поєднання кольорів в дизайні натяжних стель приділимо більше уваги.

Поєднання кольорів

Різнобарвні полотна. Коли на одній площині стелі поєднуються два, три, п'ять або більше відтінків, це виглядає стильно і гармонійно доповнює інтер'єр приміщення. Ми робимо різнокольорові полотна двома способами: за допомогою каркасів з W-профілю і за допомогою верстатної пайки декількох фрагментів в єдине полотно. У першому випадку стик між фрагментами закривається вставкою, у другому випадку зварений шов між полотнами непомітний.

Контрастні композиції. Популярні поєднання кольорів в композиції натяжної стелі - поєднання білого і бежевих відтінків з чорним, сірим, насиченими глибокими відтінками коричневого, червоного, синього.

Фотодрук

Елегантний спосіб додати фарб і динаміки в інтер'єр кімнати. Широкоформатні принтери друкують зображення на полотнах для натяжних стель шириною до 5 м.

Друк зображень або арт-друк на натяжних стелях - класичний прийом в дизайні тематичного інтер'єру. Найпопулярніші теми оформлення приміщень: космос, морські глибини і підводний світ, місячне небо і сонячний день, вітражі, абстрактні візерунки, драпірування і кутові орнаменти, 3D-зображення та ін.

Освітлення

Зоряне небо. Це комплексна послуга, яка поєднує в собі світлодіодне підсвічування, світловоди StarPins, монтаж двох шарів полотна: перше - як світловий бар'єр, друге - з фотодруком космічної тематики (або плівку ПВХ синього або чорного кольорів). За допомогою натяжних стель зоряного неба дизайнери створюють інтер'єри дитячих кімнат і спалень.