Затоплення стелі завжди відбувається вдруге, недоречно і як сніг не голову. До того ж це стрес, який кого завгодно може вивести з себе. Звичайно, якщо у Вас вже є натяжна стеля, то він затримає на собі всю пролиту воду або більшу її частину. Але від цього все одно не легше, адже стеля вже зіпсований, а з ним і настрій. 8 практичних правил від GoodLuck допоможуть Вам правильно відреагувати в стресовій ситуації і без зайвого клопоту усунути наслідки домашньої аварії.

Екстрені заходи

  1. Вимкніть електрику в затопленій кімнаті, а ще краще - у всій квартирі. Іноді вода може стікати по стінах, а не тільки накопичуватися посередині полотна у вигляді міхура. Стікаючи, вода може потрапити на електричні прилади або розетки і привести до короткого замикання, пожежі або серйозної травми.
  2. Знайдіть джерело протікання і, по можливості, усуньте причину потопу. Пошук джерела протікання найпростіше починати з візиту до сусідів зверху. Уточніть, чи не їм ви зобов'язані такий «честю». Якщо у сусідів все в порядку, то швидше за все, це тече труба. Тоді варто терміново викликати працівників ЖЕКу. Якщо Ви живете на останньому поверсі багатоповерхівки і у Вас тече дах, то так само треба негайно звернутися до комунальних служб.
  3. При подачі заявки на гарантійний сервіс обов'язково повідомте ID клієнта (а якщо Ви замовили у нас стеля до травня 2016 року, то номер договору на установку стель GoodLuck). Щоб отримати гарантійний сервіс, зв'яжіться з нами по телефону, в чаті на сайті або в соц. мережах, опишіть проблему, продиктуйте консультанту своє ім'я, прізвище, номер договору або ID клієнта і найближчим часом наші фахівці обов'язково допоможуть.
  4. Дочекайтеся монтажної бригади і, по можливості, не робіть самостійних спроб зливу води. Якщо зробити злив води з натяжної стелі неправильно, то можна нашкодити собі, майну в кімнаті і, що не менш важливо - неправильні дії з Вашого боку можуть позбавити Вас права на гарантійний сервіс.

Чого робити не можна

  • Перш за все - не панікуйте. Ясна голова і розважливе поведінку в подібній ситуації - Ваш головний помічник і серйозну перевагу в суперечці з сусідами.
  • Не переживайте з приводу міцності матеріалу натяжних стель. Якщо це плівка ПВХ, то вона здатна витримувати тиск до 100 літрів води на 1 м2 і тоді до приїзду бригади GoodLuck все буде добре. Покриття для стель на тканинній основі від потопу не рятують, але ми їх ніколи і не порадимо для приміщень з підвищеним ризиком затоплення (наприклад, в санвузол, кухню або для квартир на останньому поверсі багатоповерхового будинку).
  • Ні в якому разі не пробивайте провисшее під вагою води полотно. По-перше, Ви пошкодите плівку і доведеться встановлювати нове полотно за додаткову оплату. По-друге, так Ви остаточно заллєте всю кімнату водою і попрощаєтеся з шпалерами, меблями, паркетними або ламінатними покриттям підлоги і забезпечите собі болотну життя на довгий час.
  • Не намагайтеся самостійно демонтувати покриття, світильники або люстри зі стелі. Так Ви нічим собі не допоможете, і вся вода все одно виллється в кімнату, як при проколі плівки. До того ж, діючи непрофесійно, Ви можете пошкодити полотно і його вже не можна буде використовувати для повторного монтажу.
Як зливають воду з натяжної стелі

Майстри GoodLuck зливають воду в затопленому приміщенні. Завдання виконані: злити воду з "бульбашки", висушити помещнеіе насухо, простежити щоб натяжний полотно повернулося у вихідну форму.

GoodLuck™

GoodLuck Вам! ☺ Нехай Ваші стелі ніколи не затоплюють!